Кубок міста Харків з гирьового спорту серед юніорів та юнаків

Поділитися новиною:

27 лютого у м.Харків пройшов Кубок міста з гирьового спорту серед юніорів та юнаків.

27 лютого у м.Харків пройшов Кубок міста з гирьового спорту серед юніорів та юнаків. У командному заліку серед п’яти команд команда Нововодолазької ДЮСШ виборола І загальнокомандне місце. В особистому заліку вихованці тренерів-викладачів Божедая В.Д. та Шила В.В. вибороли 2 золоті, 7 срібних та 5 бронзових нагород.

Найкращі результати показали: Пасько Владислава - І місце та Ткаченко Станіслав - І місце. Призерами змагань серед юнаків та дівчат були Долженко Анастасія, Полякова Анастасія, Солодовник Єлізавета, Суршко Аліна, Матюшенко Андрій, Тараненко Іван, Федоренко Ярослав, серед юніорів - Веремій Денис, Третьяк Богдан, Шарко Антон, Хоботков Олег та Расторгуєва Наталія.

Web-адреса: vodolaga-osvita.gov.ua/news/id/3586 | Переглядів: 689Дата публікації: 09:44 04.03.2021