Обласні змагання зі спортивного орієнтування

Поділитися новиною:

6 лютого 2021 року команди Нововодолазького ліцею №3 та Липкуватівського ліцею взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування

6 лютого у лісопарку міста Харків були проведені обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнів, на превеликий жаль планувалися на лижах, але за відсутності снігу відбулося звичайне. У заході взяли участь 20 команд Балаклійського, Валківського районів, Малинівської, Нововодолазької, Золочівської, Чугуївської, Біляївської ОТГ, ДСНТЦ м.Чугуїв, ФМЛ-27, Дергачівська ДЮСШ, КДЮСШ №3 міста Харкова, ОблСюТур. Загалом змагались 120 юних спортсменів в чотирьох вікових груп. В черговий раз в цих цікавих змаганнях взяли участь і команда туристсько-спортивного клубу «Мандрівник» Нововодолазького ліцею №3, яка складалася з гуртківців туристичних гуртків Нововодолазького БДЮТ та юних джур куреня імені Івана Сірка та команда Липкуватівського ліцею. Виступ наших спортсменів вийшов просто блискучим, всі наші туристи показали добрі вміння і навички в роботі з компасом та картою, у орієнтуванні за природними ознаками у незнайомій місцевості, здобули неабиякий досвід у таких серйозних змаганнях . Команда Нововодолазького ліцею №3 вперше посіла І загальнокомандне місце серед команд навчальних закладів області. В особистому заліку змагань ми також не залишились без нагород: Кулик Олексій та Тиндик Олександр посіли І і ІІ місця, відповідно, серед старших хлопців; Буклей Дарина посіла ІІІ місце серед старших дівчат; Немчинова Вероніка, Шубан Кіра, Хурса Дар`я, відповідно, – І, ІІ та ІІІ місця серед дівчат 14 років; Батюк Ярина – ІІІ місце, Котик Богдан і Чернишова Аня– 4 місця, Ступак Влад і Дякова Ліза –5 місця, Тиндик Максим – 7 місце - це спортсмени Нововодолазького ліцею №3!!!Серед туристів Липкуватівського ліцею в особистому заліку перемогу отримала Гавриленко Анастасія – учениця 6 класу. Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради. Це величезне досягнення для наших юних туристів .
Дякуємо тренарам: Сергію ТИНДИКУ, Роману КУРИЛУ, Миколі ОРДІ за якісну підготовку команд, а спортсменам за швидкість, витривалість та майстерність.
Бажаємо в майбутньому нашим командам удачі та ще більш яскравих перемог!!

Альбом: Обласні змагання зі спортивного орієнтування
Web-адреса: vodolaga-osvita.gov.ua/news/id/3559 | Переглядів: 738Дата публікації: 12:43 09.02.2021