ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ «ВЕЛИКІ НАДІЇ»

Поділитися новиною:

10 жовтня у м.Харків були проведені обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнів закладів освіти «Великі надії».

10 жовтня в Лісопарковій зоні Харкова були проведені обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнів закладів освіти «Великі надії». У заході взяли участь 150 орієнтувальників, які представляли 19 команд Харківської області.
Вкотре в цих цікавих змаганнях взяли участь 16 юних туристів клубу «Мандрівник», джур куреня імені Івана Сірка Нововодолазького ліцею №3 та вихованців туристичних гуртків Нововодолазького БДЮТ.
Виступ наших юних орієнтувальників можна назвати вдалим, хоча декілька років тому наша команда була призером цих змагань, але цього року половина дітей вперше бралаучасть у таких змаганнях і їм було трішки складно. В підсумку наша команда посіла 6 загальнокомандне місце, пропустивши поперед себе тільки сильні команди, які є постійними переможцями та призерами цих змагань. Всі наші юні туристи показали добрі вміння і навички у роботі з компасом та картою, у орієнтуванні за природними ознаками у незнайомій місцевості і головне здобули неабиякий досвід у таких серйозних змаганнях, який їм допоможе у майбутніх стартах. Тож бажаємо юним туристам та їх керівникам в майбутньому удачі та яскравих перемог!!!
Альбом: ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ «ВЕЛИКІ НАДІЇ»
Web-адреса: vodolaga-osvita.gov.ua/news/id/3454 | Переглядів: 733Дата публікації: 20:36 12.10.2020