УСПІШНИЙ ВИСТУП НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ

Поділитися новиною:

У липні Полтавщина приймала юних спортсменів на 6 Чемпіонаті України з велосипедного туризму. До складу двох команд, які представляли Харківську область, входили і вихованці туристично-спортивного клубу «Мандрівник» Нововодолазького ліцею №3 – Олександра Ляшенко і Олександр Федоренко (тренер –Сергій Тиндик).

Вправність у володінні велосипедом юні туристи показали на «Комплексній дистанції», яка включала види «Тріал», «Велокрос», «Фігурне водіння». Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція «Велоралі» довжиною майже 40 км. Учасники вправно долали круті спуски та підйоми, піщані ділянки, в’язали вузли та переправлялися з велосипедами через яр по колоді.

Перша команда Харківської області зайняла ІІ місце на комплексній дистанції та на раллі посіла ІІІ місце, а в підсумку всіх змагань виборола ІІІ загальнокомандне місце. Друга команда Харківської області у загальнокомандному рейтингу посіла 5 місце.

На комплексній дистанції, яка складається з фігурного водіння велосипеду, тріалу та велосипедного кросу, лідерка нашої збірної Ляшенко Олександра стала чемпіонкою України, здобувши І місце в особистому заліку, вдруге виконавши норматив кандидата у майстри спорту України.

Тож наші юні велотуристи знову таки довели, що є одними з найсильніших в Україні. Вітаємо наших спортсменів з цим черговим, вагомим успіхом та бажаємо й надалі вдалих і переможних виступів!!!

Дякуємо тренеру Сергію Тиндику за перемоги вихованців, професіоналізм, щоденну кропітку працю!!!

Альбом: УСПІШНИЙ ВИСТУП НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ
Web-адреса: vodolaga-osvita.gov.ua/news/id/2520 | Переглядів: 709Дата публікації: 21:50 29.07.2019