ПЕРЕМОГА НА КУБКУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ

Поділитися новиною:

23 березня відбувся ІІ (заключний) етап Кубку Харківської області з велосипедного туризму серед учнівської молоді

Нововодолазьку ОТГ представляла команда Нововодолазького ліцею №3, в яку входили вихованці клубу «Мандрівник», туристичних гуртків Нововодолазького БДЮТ: Федоренко Олександр, Ємець Альберт, Тиндик Олександр, Гусєва Світлана, Ляшенко Олександра, Компанієць Варвара, Марюхна Анастасія, Жданов Олексій, Котик Богдан, Курін Назар, Животков Іван, Лихобаба Богдан.
Наші велотуристи знову підтвердили статус однієї з найкращих велосипедних команд області. Так команда старшої групи на цьому етапі знову, як і на І етапі, посіла І загальнокомандне місце і за підсумками двох етапів здобула КУБОК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВЕЛОСИПЕДНОГО ТУРИЗМУ у старшій групі.
Команда середньої групи  посіла 5 місце.
На комбінованій дистанції з водіння велосипеду юні спортсмени  також не залишились без перемог. Так Тиндик Олександр посів І місце, Федоренко Олександр - ІІІ місце, Ляшенко Олександра посіла ІІІ місце, Марюхна Анастасія - ІІ місце.
Молодці!!! Вітаємо всіх  наших  велотуристів та їх тренерів Тиндика Сергія Миколайовича і Курила Романа Вікторовича з таким яскравим виступом!!!
Дякуємо Сергію Миколайовичу і Роману Вікторовичу за інтузіазм, невичерпне бажання працювати задля розвитку наших дітей.
Бажаємо велотуристам, тренерам успіху в подальших змаганнях та в майбутньому яскравих перемог!!!