УСПІХ НА КУБКУ УКРАЇНИ З ВЕЛОТУРИЗМУ КЛУБУ «МАНДРІВНИК» НОВОВОДОЛАЗЬКОГО ЛІЦЕЮ № 3

Поділитися новиною:

З 27 по 30 вересня у м.Кропивницький відбулися змагання ІІ етапу Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму. Україну представляли сім областей (більше 100 учасників)

Юні туристи змагалися на трьох класичних дистанціях: фігурному водінні велосипеда, тріалі, велосипедному ралі (дистанція 30 км для молодшої вікової  групи  та  44  км для старшої групи). Харківська область була представлена на змаганнях двома молодшими комадами та однією старшою, серед яких  юні велотуристи із Нововодолазької ОТГ, Нововодолазького та Золочівського районів – вихованці гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради (20 учасників). Більшість із них – спортсмени-першорозрядники і кандидати у майстри спорту, переможці і призери минулих Всеукраїнських змагань.

До складу команд входили і вихованці туристично-спортивного клубу «Мандрівник» Нововодолазького ліцею №3: Ковтун Віталій, Ляшенко Олександра, Мандрика Уляна, Гусєва Світлана, Федоренко Олександр, Тиндик Олександр, Ємець Альберт (тренер –учитель фізичної культури ліцею  №3 Тиндик Сергій Миколайович).

Повноцінна попередня підготовка команд Харківщини дозволила виступити просто блискуче і виграти більшість дистанцій в особистому та командному заліку. У перший день змагань команди Харківської області (старша і молодша) вдало виступили на раллі – старша команда перемогла, а молодша-1 посіла ІІІ місце.

У другий день старша команда і  молодша-2 перемогли на комплексній дистанції, а молодша команда-1 посіла ІІ місце.

Перша молодша команда Харківської області  посіла ІІІ загальнокомандне місце. Друга молодша команда у загальнокомандному рейтингу посіла 4 місце. Лідерки цих команд, наші юні зірочки, Ляшенко Олександра та Гусєва Світлана посіли, відповідно, І та ІІ місця в особистому заліку на комплексній дистанції.  Старша команда Харківської області здобула І загальнокомандне місце. Серед старших хлопців в особистому заліку ІІ місце посів наш спортсмен Ковтун Віталій.

За підсумками змагань Головна суддівська колегія визнала рівень підготовки юних велотуристів Харківщини найвищим в Україні. Майже всі наші спортсмени були нагороджені грамотами Українського Державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України і кожен привіз додому по кілька грамот і медалей.
            Наші юні велотуристи знову довели, що є одними з найсильніших в Україні. Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Сергія Тиндика з цим черговим, вагомим успіхом, бажаємо вдалих виступів й надалі та здобуття тільки нових перемог!!!