Оголошується конкурс
Оголошується конкурс

Поділитися новиною:

Оголошується конкурс

на посаду директора КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР" НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Подання документів для участі в конкурсі

1. Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду директора ІРЦ. На посаду директора можуть бути призначені педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», стаж роботи яких не менше п’яти років за фахом.

2. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"; 

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси відділу освіти Нововодолазької селищної ради:

поштова адреса: 63202, Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт Нова Водолага, вул.Воскресінська, буд 4

електронна адреса: vodolaga_otg_osvita@ukr.net

3. Перелік документів, зазначених у частині другій цієї статті, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

4. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

5. Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Відділ освіти оприлюднює подані документи, визначені у частині другій цієї статті, на своєму офіційному веб- сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

6. Усі зацікавлені особи протягом трьох днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту уповноваженого органу управління, які передаються конкурсній комісії.

7. Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Добір кандидатів на посаду директора  ІРЦ та його призначення на посаду

1.Конкурсний добір проводиться публічно.

2. Відділ освіти при проведенні конкурсу  не пізніш як за 3 дні до дня проведення першого засідання конкурсної комісії повідомляє кандидатів про час та місце проведення засідання конкурсної комісії.

3. Конкурсна комісія проводить перше засідання через 5 днів після закінчення строку приймання документів.

4. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директора  ІРЦ на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

5. Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду директора ІРЦ у разі невідповідності вимогам

6. На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами.

7. Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Відділу освіти та в інший спосіб. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.

8. Рішення конкурсної комісії вважається прийнятим, якщо за нього на засіданні конкурсної комісії проголосувала більшість від затвердженого складу конкурсної комісії.

9. У разі відхилення конкурсною комісією всіх кандидатів конкурсна комісія проводить повторний конкурс.

10. Призначення переможця конкурсу директором ІРЦ проводиться начальником Відділу освіти не пізніше двох місяців з дня оголошення конкурсу. З директором укладається контракт.

За довідками звертатись за телефоном: 057-40-4-20-98

Web-адреса: vodolaga-osvita.gov.ua/news/id/1428 | Переглядів: 426Дата публікації: 09:24 08.08.2018
Начальник відділу

Козачок Ольга Михайлівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук