Успіх вихованців клубу «Мандрівник» Нововодолазької гімназії

Поділитися новиною:

З 4 по 7 травня у місті Буча Київської області відбулися змагання Кубку України серед юнаків та юніорів з велосипедного туризму

В змаганнях взяли участь більше 150 учасників із дванадцяти областей України.  Харківська область була представлена двома командами юніорів і двома командами юнаків, серед яких  юні велотуристи із Нововодолазької ОТГ, Нововодолазького, Золочівського, Красноградського районів. Більшість із них – спортсмени-першорозрядники і кандидати у майстри спорту, переможці і призери минулих Всеукраїнських змагань. До складу команд входили і вихованці туристично-спортивного клубу «Мандрівник» Нововодолазької гімназії –Ковтун Віталій, Ляшенко Олександра, Федоренко Дмитро, Мандрика Уляна, Гусєва Світлана, Федоренко Олександр, Тиндик Олександр, Ємець Альберт (тренер –Тиндик С.М).

Юні туристи змагалися на чотирьох класичних дистанціях: фігурному водінні велосипеда, тріалі, велосипедному кросі і ралі.

Команди Харківщини  виступили  просто блискуче і виграли більшість дистанцій в особистому та командному заліку:

Старша і молодша команди перемогли на комплексній дистанції, а друга (молодша команда) посіла ІІ місце.

Юнаки (2003-2005р.н) в командному заліку посіли ІІ місце, а лідери цієї команди - Ляшенко Олександра та Мандрика Уляна посіли, відповідно, І та ІІ місця в особистому заліку на комплексній дистанції.

Друга команда (2003-2005 р.н) у загальнокомандному рейтингу посіла 4 місце.

Серед юніорів команда Харківської області (2001-2003 р.н) перемогла в комплексній дистанції, а на ралі були другими, що дало змогу здобути І загальнокомандне місце.
      За підсумками змагань Головна суддівська колегія визнала рівень підготовки юних велотуристів Харківщини найвищим в Україні. Майже всі наші спортсмени були нагороджені грамотами Українського Державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Міністерства освіти і науки України і кожен привіз додому по кілька грамот і медалей.
      Наші юні велотуристи знову довели, що є одними з найсильніших в Україні. Вітаємо спортсменів з черговим вагомим успіхом та бажаємо вдалих виступів та здобуття нових перемог!!!

Альбом: Успіх вихованців клубу «Мандрівник» Нововодолазької гімназії
Web-адреса: vodolaga-osvita.gov.ua/news/id/1104 | Переглядів: 935Дата публікації: 04:48 11.05.2018