Ватутінський ліцей

Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

Індекс:

63212

Поштова адреса:

Україна, Харківська область, Нововодолазький район, с.Ватутіне, вул. Шкільна, 1

Код КОАТУУ:

6324280301

Телефон:

(05740)68007

E-mail:

school1972@ukr.net

Сайт:

http://vatutine-school.edu.kh.ua

 

Директор ліцею  - Куценко Людмила Миколаївна

Рік заснування -1943 ( нова будівля – 1972)

У ліцеї навчається 240 учнів ( станом на 25.01.2022)

 

Мова навчання – українська.

Профіль навчання – 10-11 класи – математичний.

Основні напрямки роботи ліцею :

військово-патріотичне виховання;

формування здоров’язберігаючого середовища;

громадянське виховання.

Кількісно-якісний склад педагогічних працівників

Навчальний рік

Кількість педпраців

ників на 01.10.2020

Категорія

Педагогічне звання «старший учитель»

Педагогічне звання «учитель-методист»

Суміс-ники

Ви-ща

I

II

«спеціа-ліст»

2020/2021

 

23

8

8

2

5

3

2

4

 

Педагогічне звання «старший вчитель» має  Куценко Л.М., вчитель англійської мови, Сухорукова Г.В., вчитель початкових класів, Лашин Г.А., вчитель фізичної культури  та «учитель-методист» - Копєйка О.В., вчитель початкових класів, Ріпка М.П., вчитель фізики (сумісник).

Педагогічний колектив працює над темою «Вдосконалення освітнього процесу на основі розвитку самоосвітньої та творчої активності вчителів та учнів» .

Учні ліцею у 2019/2020 навчальному році здобули перемоги у ІІ турі предметних олімпіад та конкурсів:

Предметні олімпіади (ІІ етап)

І місце

з  трудового навчання:

Діхтяр Д., 9 клас (вчитель – Сичова О.І.)

з української мови та літератури:

Саченко Т., 10 клас, Німкович В., 7Б клас (вчитель – Литвин Л.І.)

з математики:

Левченко А., 11 клас,  Бабак-Рибалко Л., 7Б клас (вчитель – Паламарчук Д.М.)

Спєсівцева І., 9 клас, Дьяконова Т., 8 клас (вчитель – Євтушенко Д.М.)

з фізики:

Процкова Н., 11 клас, Носік Є., 9 клас, Дьяконова Т., 8 клас, Німкович В., 7Б клас (вчитель – Ріпка М.П.)

з географії:

Левченко А., 11 клас, Процюк Д., 10 клас, Комлєва В., 9 клас (вчитель – Виноградова Л.М.)

з історії:

Дьяконова Т., 8 клас (вчитель – Бондаренко І.М.)

з англійської мови:

Дьяконова Т., 8 клас (вчитель – Афіміна К.М.)

з хімії:

Німкович В., 7Б клас (вчитель – Швайко С.М.)

з біології:

Носік Є., 9 клас, Левченко А., 11 клас (вчитель – Бєлік А.А.)

з інформатики:

Степанець Р., 8 клас, Колтунов К., 9 клас, Бабіч Н., 10 клас, Філіпчук К., 11 клас (вчитель – Євтушенко Д.М.)

з російської мови та літератури:

Носік Є., 9 клас, Саченко Т., 10 клас (вчитель – Тимченко М.М.)

з інформаційних технологій:

Носік Є., 9 клас, Ручкіна Є., 11 клас (вчитель – Євтушенко Д.М.)

 

ІІ місце

з  трудового навчання:

Купчинова А., 10 клас (вчитель – Сичова О.І.)

з української мови та літератури:

Пироженко С., 8 клас (вчитель – Ліценко О.М.)

з математики:

Романів Я., 6 клас (вчитель – Паламарчук Д.М.)

з фізики:

Богун Є., 8 клас (вчитель – Ріпка М.П.)

з географії:

Колтунов К., 9 клас, Дьяконова Т., 8 клас (вчитель – Виноградова Л.М.)

з історії:

Богун А., 11 клас, Процюк Д., 10 клас, Комлєва В., 9 клас  (вчитель – Бондаренко І.М.)

з англійської мови:

Пироженко С., 8 клас, Левченко А., 11 клас (вчитель – Афіміна К.М.)

Саченко Т., 10 клас (вчитель – Куценко Л.М.)

з екології:

Левченко А., 11 клас, Процюк Д., 10 клас (вчитель – Бєлік А.А.)

з фізики:

Носік Є., 9 клас (вчитель – Ріпка М.П.)

з інформаційних технологій:

Спєсівцева І., 9 клас (вчитель – Євтушенко Д.М.)

з астрономії:

Процкова Н., 11 клас (вчитель – Ріпка М.П.)

 

ІІІ місце

з англійської мови:

Колтунов К., 9 клас (вчитель – Афіміна К.М.)

з географії:

Богун Є., 8 клас (вчитель – Виноградова Л.М.)

з математики:

Зуб Р., 7Б клас (вчитель – Паламарчук Д.М.)

з хімії:

Носік Є., 9 клас (вчитель – Швайко С.М.)

з російської мови та літератури:

Ручкіна Є., 11 клас (вчитель – Біловол Л.І.)

з інформаційних технологій:

Саченко Т., 10 клас (вчитель – Євтушенко Д.М.)

Протягом  2019/2020 н.р. учні ліцею взяли участь у районних етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика та показали гарні результати:

І місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Носік Єлизавета, 9 клас (вчитель – Ліценко О.М.)

І місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Ручкіна Єлизавета, 11 клас (вчитель - Литвин Л.І.)

І місце у ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Німкович Анастасія, 3 клас (вчитель – Сухорукова Г.В.)

ІІ місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика - Гутнікова Анастасія, 6 клас (вчитель - Литвин Л.І.)

ІІ місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Німкович Вікторія, 7-Б клас (вчитель – Литвин Л.І.)

ІІ місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Водка Лілія, 8 клас (вчитель - Ліценко О.М.)

ІІ місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Саченко Тетяна, 10 клас (вчитель - Литвин Л.І.)

ІІ місце у ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Гнєзділова Поліна, 4 клас (вчитель – Тищенко О.А.)

ІІІ місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Зуб Карина, 5 клас (вчитель – Ліценко О.М.)

ІІІ місце у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка та ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Пироженко Софія, 8 клас (вчитель - Ліценко О.М.)

ІІІ місце у ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика – Квасняк Аліса, 3 клас (вчитель – Сухорукова Г.В.)

Результати участі учнів ліцею в ІІ етапі предметних олімпіад та конкурсів за 3 останні роки:

Навчальні роки

Кількість І місць

Кількість ІІ місць

Кількість ІІІ місць

2017/2018

9

10

13

2018/2019

26

15

9

2019/2020

30

22

9

 

Гурткова робота

У закладі працюють гурток «Весела палітра» та спортивні секції «Футбол», «Легка  атлетика», танцювальний клуб «Тодос - Ватутіне».

Підвіз учнів та вчителів

До закладу освіти потребують підвозу 121 здобувач освіти із смт. Нова Водолага, сіл Джгун, Щебетуни, Ватутіне (Навчальний центр), Вільхуватка.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено учнів початкових класів на 100 % (92 чол.) та дітей пільгових категорій (24 чол.). За рахунок батьківської плати харчується 35 здобувачів освіти

Матеріально-технічна база ліцею налічує:14 навчальних кабінетів;

1 майстерня;

1 спортивний зал;

1 хореографічний зал;

2 спортивні майданчики;

їдальня;

бібліотека- медіатека;

котельня;

комп’ютерний клас  (14 комп’ютерів);

мультимедійний комплекс - 3;

комп’ютери для здійснення управлінської діяльності – 2;

ноутбук - 12;

телевізор – 3;

Wi-Fi покриття, яке охоплює весь ліцей ;

швидкісний Інтернет ;

оргтехніка ( принтер, МФУ) - 9;

мультимедійний проектор - 1;

музичні центри - 3;

акустична апаратура - 3;

спортивний інвентар та обладнання.  

Приєднані документи
Переглядів: 1058
Дата публікації: 10:14 25.01.2021
Начальник відділу

Козачок Ольга Михайлівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук