Досягнення
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Середа Іван Романович
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Шкірта Зоя Іванівна
|
38
|
І
|
2
|
Цяцька Марія Сергіївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Андрієнко Наталія Миколаївна
|
33
|
ІІ
|
3
|
Довгопол Таїсія Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Іванова Анна Юріївна
|
27
|
ІІІ
|
4
|
Рослякова Єлизавета Геннадіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Шкірта Зоя Іванівна
|
41
|
І
|
5
|
Дмитренко Кирило Геннадійвич
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Боровик Ірина Миколаївна
|
39
|
ІІ
|
6
|
Лиманська Маргарита Павлівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Троян Світлана Володимирівна
|
38
|
ІІІ
|
7
|
Нечмоглод Назар Андрійович
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Андрієнко Наталія Миколаївна
|
28
|
ІІ
|
8
|
Лобатенко Софія Романівна
|
Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Бондаренко Валентина Миколаївна
|
20
|
ІІІ
|
9
|
Водолажченко Аліна Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Зощук Віта Миколаївна
|
40
|
І
|
10
|
Камянський Ярослав Богданович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Троян Світлана Володимирівна
|
28
|
ІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Ляшенко Дарина В’ячеславівна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Скриннікова Олена Анатоліївна
|
44
|
І
|
2
|
Мельник Катерина Миколаївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Харченко Вікторія Євгеніївна
|
41
|
ІІ
|
3
|
Діденко Дар’я Сергіївна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Маркіна Лариса Вікторівна
|
40
|
ІІІ
|
4
|
Король Артем Олександрович
|
Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Чухно Оксана Олексіївна
|
54
|
І
|
5
|
Рослякова Єлизавета Геннадіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Харченко Вікторія Євгеніївна
|
45
|
ІІ
|
6
|
Шевченко Аліна Олександрівна
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Коваленко Алла Олександрівна
|
37
|
ІІІ
|
7
|
Коваленко Поліна Андріївна
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Коваленко Алла Олександрівна
|
79
|
І
|
8
|
Чернецька Уляна Олексіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Харченко Вікторія Євгеніївна
|
72
|
ІІ
|
9
|
Фіалка Віолетта Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Олександренко Юлія Дмитрівна
|
63
|
ІІІ
|
10
|
Водолажченко Даніїл Сергійович
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Харченко Вікторія Євгеніївна
|
52
|
І
|
11
|
Мостович Софія Мксимівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Олександренко Юлія Дмитрівна
|
51
|
ІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Пересічанський Даниїл Костянтинович
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Олександренко Юлія Дмитрівна
|
26
|
І
|
2
|
Мотика Альбіна Євгеніївна
|
Сосонівська гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Степаненко Людмила Іванівна
|
21
|
ІІ
|
3
|
Рамазанова Діана Денисівна
|
Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Олійник Тамара Іванівна
|
20
|
ІІІ
|
4
|
Маркін Богдан Сергійович
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Варжеленко Віта Олександрівна
|
16
|
І
|
5
|
Чернова Софія Русланівна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Маркіна Лариса Вікторівна
|
14
|
ІІ
|
6
|
Гріненко Заріна Віталіївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Животченко Людмила Вікторівна
|
9
|
ІІІ
|
7
|
Безценний Євгеній Дмитрович
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Борисенко Валентина Олексіївна
|
23
|
І
|
8
|
Ларіков Іван Андрійович
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Варжеленко Віта Олександрівна
|
22
|
ІІ
|
9
|
Шапошник Нікіта Владиславович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Юрченко Ірина Миколаївна
|
15
|
ІІІ
|
10
|
Хоруженко Любов Олексіївна
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Коваленко Алла Олександрівна
|
15
|
ІІІ
|
11
|
Дякова Єлизавета Сергіївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Юрченко Ірина Миколаївна
|
12
|
І
|
12
|
Нечмоглод Назар Андрійович
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Маркіна Лариса Вікторівна
|
9
|
ІІ
|
13
|
Чернецька Уляна Олексіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Олександренко Юлія Дмитрівна
|
7
|
ІІІ
|
14
|
Смолєва Марія Євгеніївна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Борисенко Валентина Олексіївна
|
22
|
І
|
15
|
Коваленко Поліна Андріївна
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Коваленко Алла Олександрівна
|
16
|
ІІ
|
16
|
Мостович Софія Максимівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Юрченко Ірина Миколаївна
|
12
|
ІІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Гнєзділова Поліна Ігорівна
|
Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Барсукова Марина Володимирівна
|
50
|
І
|
2
|
Персій Радмір Костянтинович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Цимбал Катерина Федорівна
|
40
|
ІІ
|
3
|
Чернова Софія Русланівна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Ольховська Наталія Валеріївна
|
39
|
ІІІ
|
4
|
Голдобіна Катерина Олександрівна
|
Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Барсукова Марина Володимирівна
|
31, 5
|
І
|
5
|
Роман Софія Василівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Багмут Любов Олексіївна
|
28
|
ІІ
|
6
|
Єфіменко Каріна Юріївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Цимбал Катерина Федорівна
|
26
|
ІІІ
|
7
|
Товстик Марія Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Цимбал Катерина Федорівна
|
41
|
І
|
8
|
Маркіна Єлизавета Сергіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Багмут Любов Олексіївна
|
35
|
ІІ
|
9
|
Нечмоглод Назар Андрійович
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Ольховська Наталія Валеріївна
|
34
|
ІІІ
|
10
|
Кам’янський Ярослав Богданович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Цимбал Катерина Федорівна
|
54
|
І
|
11
|
Зозуля Дар’я Сергіївна
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Анацька Ніна Олександрівна
|
25
|
ІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Сушко Валерія Євгеніївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
6
|
Помазан Інна Іванівна
|
25
|
І
|
2
|
Теліженко Євгенія Артурівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
6
|
Лазаренко Інна Анатоліївна
|
16
|
ІІ
|
3
|
Перцов Дамір Віталійович
|
Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
6
|
Макієва Тетяна Миколаївна
|
15
|
ІІІ
|
4
|
Гапон Єгор Євгенійович
|
Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
6
|
Цибульник Богдан Васильович
|
15
|
ІІІ
|
5
|
Кулініч Марія Валеріївна
|
Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Гамівка Людмила Вікторівна
|
22
|
І
|
6
|
Антоненко Таїсія Сергіївна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Струпова Раїса Олександрівна
|
17
|
ІІ
|
7
|
Яритенко Кіріл Сергійович
|
Сосонівська гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Коробка Вікторія Василівна
|
12
|
ІІІ
|
8
|
Цяцька Марія Сергіївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Помазан Інна Іванівна
|
13
|
ІІІ
|
9
|
Грубник Владислав Ігорович
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Шиленко Оксана Миколаївна
|
19
|
І
|
10
|
Бондаренко Альона В’ячеславівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Тиндик Людмила Миколаївна
|
14
|
ІІ
|
11
|
Чернецька Уляна Олексіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Добровольська Людмила Дмитрівна
|
19
|
І
|
12
|
Товстик Марія Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Тиндик Людмила Миколаївна
|
18
|
ІІ
|
13
|
Нечмоглод Назар Андрійович
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Струпова Раїса Олександрівна
|
13
|
ІІІ
|
14
|
Семенко Максим Олегович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Жиденко Валентина Василівна
|
12
|
ІІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Антоненко Таїсія Сергіївна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Пічка Людмила Василівна
|
11
|
І
|
2
|
Хоруженко Віра Олексіївна
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Гузь Ганна Олексіївна
|
9
|
ІІ
|
3
|
Жайворонка Артем Олександрович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Печій Олена Миколаївна
|
9
|
ІІ
|
4
|
Мандрика Дмитро Володимирович
|
Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Цибульник Богдан Васильович
|
7,5
|
ІІІ
|
5
|
Тиндик Дмитро Русланович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Животченко Людмила Вікторівна
|
15
|
І
|
6
|
Чернова Софія Русланівна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Пічка Людмила Василівна
|
9
|
ІІ
|
7
|
Оседця Іван Вікторович
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Килипко Олена Петрівна
|
18
|
І
|
8
|
Панасенко Артем Олегович
|
Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Гузь Ганна Олексіївна
|
11,5
|
ІІ
|
9
|
Чернецька Уляна Олексіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Магніцька Ірина Валеріївна
|
12
|
ІІ
|
10
|
Шубан Кіра Юріївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Животченко Людмила Вікторівна
|
9,5
|
ІІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Пікалов Дмитро Едуардович
|
Нововодолазький ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Печій Олена Миколаївна
|
200
|
ІІ
|
2
|
Ольховський Денис Іванович
|
Нововодолазький ліцей № 2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Євтушенко Дмитро Миколайович
|
366,4
|
І
|
3
|
Зуб Руслан Віталійович
|
Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Євтушенко Дмитро Миколайович
|
213
|
ІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Щебетун Злата Олексіївна
|
Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Желєзнова Юлія Олексіївна
|
39
|
І
|
2
|
Довгопол Таїсія Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Коваленко Віталій Володимирович
|
35
|
ІІ
|
3
|
Тиндик Дмитро Русланович
|
Нововодолазький ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Ступак Михайло Леонідович
|
20
|
ІІІ
|
4
|
Вовк Софія Валентинівна
|
Нововодолазький ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Цяцька Ірина Миколаївна
|
40
|
І
|
5
|
Столяренко Дмитро Олександрович
|
Староводолазька гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Дігтяр Галина Павлівна
|
37
|
ІІ
|
6
|
Синиця Володимир Сергійович
|
Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Желєзнова Юлія Олексіївна
|
36
|
ІІІ
|
7
|
Чернецька Уляна Олексіївна
|
Нововодолазький ліцей № 2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Бондаренко Юлія Леонідівна
|
43
|
І
|
8
|
Фіалка Віолета Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Цяцька Ірина Миколаївна
|
36
|
ІІ
|
9
|
Нечмоглод Назар Андрійович
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Коротка Олена Анатоліївна
|
34
|
ІІІ
|
10
|
Кам’янський Ярослав Богданович
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Ступак Михайло Леонідович
|
33
|
І
|
11
|
Смолєва Марія Євгенівна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Коваленко Віталій Володимирович
|
32
|
ІІ
|
12
|
Дяченко Дар’я Андріївна
|
Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Коротка Олена Анатоліївна
|
31
|
ІІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу загальної середньої освіти (з ІСУО)
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте на ІІ етапі
|
1
|
Духін Олег Олександрович
|
Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Сидора Вікторія Вікторівна
|
64
|
І
|
2
|
Толмачов Дмитро Сергійович
|
Староводолазька гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Столяренко Павло Миколайович
|
55
|
ІІ
|
3
|
Роман Софія Василівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Лісовина Наталія Леонідівна
|
73
|
І
|
4
|
Ярошенко Аліса Віталіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Лісовина Наталія Леонідівна
|
69
|
ІІ
|
5
|
Ліхачова Анастасія Олександрівна
|
Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Веремієнко Наталія Володимирівна
|
45
|
ІІІ
|
6
|
Якушева Дар’я Андріївна
|
Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Шевченко Наталія Олександрівна
|
39
|
ІІІ
|
Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:
№
з/п
|
Прізвище, ім’я та по батькові учня
|
Повна назва закладу освіти
|
Клас навчання
|
Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади
|
Кількість набраних балів
|
Місце, зайняте
на ІІ етапі
|
1
|
Рябушенко Яна Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Абрамович Ірина Володимирівна
|
39,5
|
І
|
2
|
Майборода Марія Сергіївна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Груба Вікторія Вікторівна
|
38
|
ІІ
|
3
|
Ярошенко Аліна Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
7
|
Кондратенко Юлія Олександрівна
|
36
|
ІІІ
|
4
|
Мельник Катерина Миколаївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Кондратенко Юлія Олександрівна
|
44
|
І
|
5
|
Маркін Богдан Сергійович
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Абрамович Ірина Володимирівна
|
43,5
|
ІІ
|
6
|
Борисенко Артем Володимирович
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
8
|
Собакарь Надія Олександрівна
|
43
|
ІІІ
|
7
|
Гаврютіна Аліна Андріївна
|
Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Іхненко Людмила Федорівна
|
55
|
І
|
8
|
Мирошниченко Владислава Юріївна
|
Староводолазька гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Прасова Марина Володимирівна
|
44
|
ІІ
|
9
|
Лиманська Маргарита Павлівна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
9
|
Щербак Альона Анатоліївна
|
40,5
|
ІІІ
|
10
|
Чернецька Уляна Олексіївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Кондратенко Юлія Олександрівна
|
61,25
|
І
|
11
|
Батюк Яріна Богданівна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Степаненко Оксана Григорівна
|
45
|
ІІ
|
12
|
Дякова Єлизавета Сергіївна
|
Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
10
|
Щербак Альона Анатоліївна
|
41,75
|
ІІІ
|
13
|
Шубан Кіра Юріївна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Цяцька Людмила Вікторівна
|
64,5
|
І
|
14
|
Водолажченко Аліна Олександрівна
|
Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Абрамович Ірина Володимирівна
|
61,5
|
ІІ
|
15
|
Смолєва Марія Євгеніївна
|
Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області
|
11
|
Степаненко Оксана Григорівна
|
60,5
|
ІІІ
|
Приєднані документи
Переглядів: 2331
Дата публікації: 09:26 24.01.2020
|
|
|