Досягнення


                                     

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Середа Іван Романович

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Шкірта Зоя Іванівна

38

І

2

Цяцька Марія Сергіївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Андрієнко Наталія Миколаївна

33

ІІ

3

Довгопол Таїсія Олександрівна

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Іванова Анна Юріївна

27

ІІІ

4

Рослякова Єлизавета Геннадіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Шкірта Зоя Іванівна

41

І

5

Дмитренко Кирило Геннадійвич

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Боровик Ірина Миколаївна

39

ІІ

6

Лиманська Маргарита Павлівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Троян Світлана Володимирівна

38

ІІІ

7

Нечмоглод Назар Андрійович

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Андрієнко Наталія Миколаївна

28

ІІ

8

Лобатенко Софія Романівна

Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Бондаренко Валентина Миколаївна

20

ІІІ

9

Водолажченко Аліна Олександрівна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Зощук Віта Миколаївна

40

І

10

Камянський Ярослав Богданович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Троян Світлана Володимирівна

28

ІІ

 

 


             

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Ляшенко Дарина В’ячеславівна

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Скриннікова Олена Анатоліївна

44

І

2

Мельник Катерина Миколаївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Харченко Вікторія Євгеніївна

41

ІІ

3

Діденко Дар’я Сергіївна

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Маркіна Лариса Вікторівна

40

ІІІ

4

Король Артем Олександрович

Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області 

9

Чухно Оксана Олексіївна

54

І

5

Рослякова Єлизавета Геннадіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Харченко Вікторія Євгеніївна

45

ІІ

6

Шевченко Аліна Олександрівна

Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Коваленко Алла Олександрівна

37

ІІІ

7

Коваленко Поліна Андріївна

Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Коваленко Алла Олександрівна

79

І

8

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Харченко Вікторія Євгеніївна

72

ІІ

9

Фіалка Віолетта Олександрівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Олександренко Юлія Дмитрівна

63

ІІІ

10

Водолажченко Даніїл Сергійович

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Харченко Вікторія Євгеніївна

52

І

11

Мостович Софія Мксимівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Олександренко Юлія Дмитрівна

51

ІІ

 


 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Пересічанський Даниїл Костянтинович

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Олександренко Юлія Дмитрівна

26

І

2

Мотика Альбіна Євгеніївна

Сосонівська гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Степаненко Людмила Іванівна

21

ІІ

3

Рамазанова Діана Денисівна

Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Олійник Тамара Іванівна

20

ІІІ

4

Маркін Богдан Сергійович

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Варжеленко Віта Олександрівна

16

І

5

Чернова Софія Русланівна

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Маркіна Лариса Вікторівна

14

ІІ

6

Гріненко Заріна Віталіївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Животченко Людмила Вікторівна

9

ІІІ

7

Безценний Євгеній Дмитрович

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Борисенко Валентина Олексіївна

23

І

8

Ларіков Іван Андрійович

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Варжеленко Віта Олександрівна

22

ІІ

9

Шапошник Нікіта Владиславович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Юрченко Ірина Миколаївна

15

ІІІ

10

Хоруженко Любов Олексіївна

Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Коваленко Алла Олександрівна

15

ІІІ

11

Дякова Єлизавета Сергіївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Юрченко Ірина Миколаївна

12

І

12

Нечмоглод Назар Андрійович

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Маркіна Лариса Вікторівна

9

ІІ

13

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Олександренко Юлія Дмитрівна

7

ІІІ

14

Смолєва Марія Євгеніївна

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Борисенко Валентина Олексіївна

22

І

15

Коваленко Поліна Андріївна

Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Коваленко Алла Олександрівна

16

ІІ

16

Мостович Софія Максимівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Юрченко Ірина Миколаївна

12

ІІІ

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

 

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Гнєзділова Поліна Ігорівна

Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Барсукова Марина Володимирівна

50

І

2

Персій Радмір Костянтинович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Цимбал Катерина Федорівна

40

ІІ

3

Чернова Софія Русланівна

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Ольховська Наталія Валеріївна

39

ІІІ

4

Голдобіна Катерина Олександрівна

Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Барсукова Марина Володимирівна

31, 5

І

5

Роман Софія Василівна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Багмут Любов Олексіївна

28

ІІ

6

Єфіменко Каріна Юріївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Цимбал Катерина Федорівна

26

ІІІ

7

Товстик Марія Олександрівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Цимбал Катерина Федорівна

41

І

8

Маркіна Єлизавета Сергіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Багмут Любов Олексіївна

35

ІІ

9

Нечмоглод Назар Андрійович

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Ольховська Наталія Валеріївна

34

ІІІ

10

Кам’янський Ярослав Богданович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Цимбал Катерина Федорівна

54

І

11

Зозуля Дар’я Сергіївна

Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Анацька Ніна Олександрівна

25

ІІ

 

 

                                                  Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Сушко Валерія Євгеніївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

6

Помазан Інна Іванівна

25

І

2

Теліженко Євгенія Артурівна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

6

Лазаренко Інна Анатоліївна

16

ІІ

3

Перцов Дамір Віталійович

Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

6

Макієва Тетяна Миколаївна

15

ІІІ

4

Гапон Єгор Євгенійович

Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

6

Цибульник Богдан Васильович

15

ІІІ

5

Кулініч Марія Валеріївна

Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Гамівка Людмила Вікторівна

22

І

6

Антоненко Таїсія Сергіївна

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Струпова Раїса Олександрівна

17

ІІ

7

Яритенко Кіріл Сергійович

Сосонівська гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Коробка Вікторія Василівна

12

ІІІ

8

Цяцька Марія Сергіївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Помазан Інна Іванівна

13

ІІІ

9

Грубник Владислав Ігорович

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Шиленко Оксана Миколаївна

19

І

10

Бондаренко Альона В’ячеславівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Тиндик Людмила Миколаївна

14

ІІ

11

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Добровольська Людмила Дмитрівна

19

І

12

Товстик Марія Олександрівна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Тиндик Людмила Миколаївна

18

ІІ

13

Нечмоглод Назар Андрійович

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Струпова Раїса Олександрівна

13

ІІІ

14

Семенко Максим Олегович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Жиденко Валентина Василівна

12

ІІІ

 

 

 

                                                                  Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Антоненко Таїсія Сергіївна

Новоселівський  ліцей  Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Пічка Людмила Василівна

11

І

2

Хоруженко Віра Олексіївна

Просянський ліцей  Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Гузь Ганна Олексіївна

9

ІІ

3

Жайворонка Артем Олександрович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Печій Олена Миколаївна

9

ІІ

4

Мандрика Дмитро Володимирович

Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Цибульник Богдан Васильович

7,5

ІІІ

5

Тиндик Дмитро Русланович

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Животченко Людмила Вікторівна

15

І

6

Чернова Софія Русланівна

Новоселівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Пічка Людмила Василівна

9

ІІ

7

Оседця Іван Вікторович

Нововодолазький ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Килипко Олена Петрівна

18

І

8

Панасенко Артем Олегович

Просянський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Гузь Ганна Олексіївна

11,5

ІІ

9

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Магніцька Ірина Валеріївна

12

ІІ

10

Шубан Кіра Юріївна

Нововодолазький ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Животченко Людмила Вікторівна

9,5

ІІІ

 

 

 

 

 

                                 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Пікалов Дмитро Едуардович

Нововодолазький  ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Печій Олена Миколаївна

200

ІІ

2

Ольховський Денис Іванович

Нововодолазький  ліцей № 2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Євтушенко Дмитро Миколайович

366,4

І

3

Зуб Руслан Віталійович

Ватутінський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Євтушенко Дмитро Миколайович

213

ІІ

 

                                                             

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Щебетун Злата Олексіївна

Липкуватівський  ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Желєзнова Юлія Олексіївна

39

І

2

Довгопол Таїсія Олександрівна

Нововодолазький  ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Коваленко Віталій Володимирович

35

ІІ

3

Тиндик Дмитро Русланович

Нововодолазький  ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Ступак Михайло Леонідович

20

ІІІ

4

Вовк Софія Валентинівна

Нововодолазький  ліцей № 3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Цяцька Ірина Миколаївна

40

І

5

Столяренко Дмитро Олександрович

Староводолазька гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Дігтяр Галина Павлівна

37

ІІ

6

Синиця Володимир Сергійович

Липкуватівський  ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Желєзнова Юлія Олексіївна

36

ІІІ

7

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький  ліцей № 2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Бондаренко Юлія Леонідівна

43

І

8

Фіалка Віолета Олександрівна

Нововодолазький  ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Цяцька Ірина Миколаївна

36

ІІ

9

Нечмоглод Назар Андрійович

Новоселівський  ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Коротка Олена Анатоліївна

34

ІІІ

10

Кам’янський Ярослав Богданович

Нововодолазький  ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Ступак Михайло Леонідович

33

І

11

Смолєва Марія Євгенівна

Нововодолазький  ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Коваленко Віталій Володимирович

32

ІІ

12

Дяченко Дар’я Андріївна

Новоселівський  ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Коротка Олена Анатоліївна

31

ІІІ

 

             

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу загальної середньої освіти  (з ІСУО)

Клас навчання

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте на ІІ етапі

1

Духін Олег Олександрович

Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Сидора Вікторія Вікторівна

64

І

2

Толмачов Дмитро Сергійович

Староводолазька гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Столяренко Павло Миколайович

55

ІІ

3

Роман Софія Василівна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Лісовина Наталія Леонідівна

73

І

4

Ярошенко Аліса Віталіївна

Нововодолазький ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Лісовина Наталія Леонідівна

69

ІІ

5

Ліхачова Анастасія Олександрівна

Бірківська філія Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Веремієнко Наталія Володимирівна

45

ІІІ

6

Якушева Дар’я Андріївна

Рокитненський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Шевченко Наталія Олександрівна

39

ІІІ

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня

Повна назва закладу освіти

Клас навчання

Прізвище, ім’я,
по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

Кількість набраних балів

Місце, зайняте
на ІІ етапі

1

Рябушенко Яна Олександрівна

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Абрамович Ірина Володимирівна

39,5

І

2

Майборода Марія Сергіївна

Нововодолазький  ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Груба Вікторія Вікторівна

38

ІІ

3

Ярошенко Аліна Олександрівна

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

7

Кондратенко Юлія Олександрівна

36

ІІІ

4

Мельник Катерина Миколаївна

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Кондратенко Юлія Олександрівна

44

І

5

Маркін Богдан Сергійович

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Абрамович Ірина Володимирівна

43,5

ІІ

6

Борисенко Артем Володимирович

Нововодолазький  ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

8

Собакарь Надія Олександрівна

43

ІІІ

7

Гаврютіна Аліна Андріївна

Липкуватівський ліцей Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Іхненко Людмила Федорівна

55

І

8

Мирошниченко Владислава Юріївна

Староводолазька гімназія Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Прасова Марина Володимирівна

44

ІІ

9

Лиманська Маргарита Павлівна

Нововодолазький  ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

9

Щербак Альона Анатоліївна

40,5

ІІІ

10

Чернецька Уляна Олексіївна

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Кондратенко Юлія Олександрівна

61,25

І

11

Батюк Яріна Богданівна

Нововодолазький  ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Степаненко Оксана Григорівна

45

ІІ

12

Дякова Єлизавета Сергіївна

Нововодолазький  ліцей №3 Нововодолазької селищної ради Харківської області

10

Щербак Альона Анатоліївна

41,75

ІІІ

13

Шубан Кіра Юріївна

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Цяцька Людмила Вікторівна

64,5

І

14

Водолажченко Аліна Олександрівна

Нововодолазький  ліцей №2 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Абрамович Ірина Володимирівна

61,5

ІІ

15

Смолєва Марія Євгеніївна

Нововодолазький  ліцей №1 Нововодолазької селищної ради Харківської області

11

Степаненко Оксана Григорівна

60,5

ІІІ

 
Приєднані документи
Переглядів: 2293
Дата публікації: 09:26 24.01.2020
Начальник відділу

Козачок Ольга Михайлівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук